ESDA6V1-5P6
DigiKeys produktnummer
497-12488-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12488-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12488-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESDA6V1-5P6
Beskrivelse
TVS DIODE 3VWM SOT666IP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Klemme Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-666IP
EDA-/CAD-modeller
ESDA6V1-5P6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
150W
Ingen
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Utdatert
Kapsling
SOT-563, SOT-666
Enveiskanaler
5
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - reversspenning (Typ)
3V
Baseproduktnummer
Spenning - gjennomslag (min)
6,1V