ESDA25SC6Y
DigiKeys produktnummer
497-13421-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13421-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESDA25SC6Y
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
51V Klemme 10A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
ESDA25SC6Y Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
300W
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
4
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Kapsling
SOT-23-6
Spenning - gjennomslag (min)
25V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
51V