BTB12-600CWRG
DigiKeys produktnummer
497-12447-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BTB12-600CWRG
Beskrivelse
TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TRIAC Alternistor - uten demper 600 V 12 A Gjennomgående hull TO-220
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BTB12-600CWRG Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
120A, 126A
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - gate-utløser (Igt)
35 mA
Serie
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
35 mA
Emballasje
Rør
Konfigurasjon
Enkel
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Triac-type
Alternistor - uten demper
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - av-stilling
600 V
Kapsling
TO-220-3
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
12 A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.3 V