BTA06-800TWRG
DigiKeys produktnummer
497-10406-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BTA06-800TWRG
Beskrivelse
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TRIAC Logikk - sensitiv port 800 V 6 A Gjennomgående hull TO-220
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BTA06-800TWRG Modeller
Kategori
Strøm - gate-utløser (Igt)
5 mA
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
10 mA
Emballasje
Rør
Konfigurasjon
Enkel
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Triac-type
Logikk - sensitiv port
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - av-stilling
800 V
Kapsling
TO-220-3
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
6 A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.3 V
Baseproduktnummer
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A