ALTAIR05T-800
DigiKeys produktnummer
497-18621-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ALTAIR05T-800
Detaljert beskrivelse
Offline-omformer Flyback Topologi 16-SO
EDA-/CAD-modeller
ALTAIR05T-800 Modeller
Kategori
Spenning - oppstart
13 V
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-25°C – 125°C (TJ)
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - gjennomslag
800V