2STF2550
2STF2550
DigiKeys produktnummer
497-10028-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10028-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10028-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2STF2550
Beskrivelse
TRANS PNP 50V 5A SOT-89-3
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Transistorer – topolet (BJT) – enkel PNP 50 V 5 A 1.4 W Overflatemontering SOT-89-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2STF2550 Modeller
Kategori
Strøm - kollektoravstenging (maks)
100nA (ICBO)
Produsent
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
110 ved 2A, 2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
1.4 W
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Transistortype
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
5 A
Kapsling
TO-243AA
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
50 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-89-3
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
550mV ved 300mA, 3A