SHELF-1U-20-FIXED-V
DigiKeys produktnummer
5214-SHELF-1U-20-FIXED-V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SHELF-1U-20-FIXED-V
Beskrivelse
SHELF 20X19X1.700" BLACK
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Metall, Stål Hylle 20,000" L x 19,000" B x 1,700" H (508,00mm x 482,60mm x 43,18mm) Svart
Kategori
Størrelse/dimensjon
20,000" L x 19,000" B x 1,700" H (508,00mm x 482,60mm x 43,18mm)