RK4236BKB
DigiKeys produktnummer
5214-RK4236BKB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RK4236BKB
Beskrivelse
RACK STEEL 42X23.6X78 BLACK
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Metall, Stål Skaphylle Kapslet, Underside, Forside, Sider, Topp 42,000" L x 23,600" B x 78,000" H (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm) Svart
Kategori
Dimensjoner - totalt
42,000" L x 23,600" B x 78,000" H (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm)