CABSHELF22V
DigiKeys produktnummer
5214-CABSHELF22V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CABSHELF22V
Beskrivelse
COVER 22X19X3.500" BLACK
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Metall, Stål Deksel 22,000" L x 19,000" B x 3,500" H (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm) Svart
Kategori
Størrelse/dimensjon
22,000" L x 19,000" B x 3,500" H (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm)