SP3AJT33R0
DigiKeys produktnummer
SP3AJT33R0TR-ND - Tape og spole (TR)
SP3AJT33R0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
SP3AJT33R0
Beskrivelse
RES 33 OHM 5% 4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 Ohms ±5% 4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Lett smeltbar, Sikkerhet Trådviklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SP3AJT33R0 Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Lett smeltbar, Sikkerhet
Serie
Temperaturkoeffisient
±20ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 350°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Motstand
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,218" dia x 0,500" L (5,54mm x 12,70mm)