SP3AJT33R0 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | SP3AJT33R0TR-ND - Tape og spole (TR) SP3AJT33R0CT-ND - Båndavsnitt (CT) |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SP3AJT33R0 |
Beskrivelse | RES 33 OHM 5% 4W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 33 Ohms ±5% 4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Lett smeltbar, Sikkerhet Trådviklet |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SP3AJT33R0 Modeller |
Kategori | Sammensetting |
Produsent | Funksjoner Lett smeltbar, Sikkerhet |
Serie | Temperaturkoeffisient ±20ppm/°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Driftstemperatur -55°C – 350°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Motstand | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Toleranse | Størrelse/dimensjon 0,218" dia x 0,500" L (5,54mm x 12,70mm) |