RTAN1206BTT60R4
DigiKeys produktnummer
738-RTAN1206BTT60R4TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RTAN1206BTT60R4
Beskrivelse
RES PREC TAN, 60.4 OHM, 1206, 0.
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60.4 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, fuktighetsbestandig Tynn film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RTAN1206BTT60R4 Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Effekt (watt)
Høyde - sittende (maks)
0,030" (0,75mm)