RPCQ2512JT680R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RPCQ2512JT680R |
Beskrivelse | RES, PULSE, 2512, 680 OHM, 5%, 4 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 680 Ohms ±5% 4W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RPCQ2512JT680R Modeller |
Kategori | Funksjoner Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2512 (6332 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,035" (0,90mm) |