RPCQ2512JT220R
DigiKeys produktnummer
738-RPCQ2512JT220RTR-ND - Tape og spole (TR)
738-RPCQ2512JT220RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RPCQ2512JT220RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RPCQ2512JT220R
Beskrivelse
RES, PULSE, 2512, 220 OHM, 5%, 4
Detaljert beskrivelse
220 Ohms ±5% 4W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RPCQ2512JT220R Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)