RPCQ2512JT10K0
DigiKeys produktnummer
738-RPCQ2512JT10K0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RPCQ2512JT10K0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RPCQ2512JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RPCQ2512JT10K0
Beskrivelse
RES, PULSE, 2512, 10 KOHM, 5%, 4
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms ±5% 4W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RPCQ2512JT10K0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)