RPCQ1206JT47R0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RPCQ1206JT47R0 |
Beskrivelse | RES, PULSE, 1206, 47 OHM, 5%, 1W |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 47 Ohms ±5% 1W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RPCQ1206JT47R0 Modeller |
Kategori | Funksjoner Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 1206 (3216 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,120" L x 0,063" B (3,05mm x 1,60mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,028" (0,70mm) |