RPCQ1206JT47R0
DigiKeys produktnummer
738-RPCQ1206JT47R0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RPCQ1206JT47R0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RPCQ1206JT47R0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RPCQ1206JT47R0
Beskrivelse
RES, PULSE, 1206, 47 OHM, 5%, 1W
Detaljert beskrivelse
47 Ohms ±5% 1W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RPCQ1206JT47R0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,120" L x 0,063" B (3,05mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)