RPCQ1206JT10R0
DigiKeys produktnummer
738-RPCQ1206JT10R0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RPCQ1206JT10R0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RPCQ1206JT10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RPCQ1206JT10R0
Beskrivelse
RES, PULSE, 1206, 10 OHM, 5%, 1W
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Ohms ±5% 1W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RPCQ1206JT10R0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,120" L x 0,063" B (3,05mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)