RNV14FAL7M50
DigiKeys produktnummer
RNV14FAL7M50CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RNV14FAL7M50TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
RNV14FAL7M50
Beskrivelse
RES 7.5M OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
7.5 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Høy spenning, Fuktighetsbestandig, Pulsmotstand, Sikkerhet Metallfilm
EDA-/CAD-modeller
RNV14FAL7M50 Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,236" L (2,40mm x 6,00mm)