RNV14FAL330K | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RNV14FAL330K |
Beskrivelse | RES 330K OHM 1% 1/4W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 330 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Høy spenning, Fuktighetsbestandig, Pulsmotstand, Sikkerhet Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RNV14FAL330K Modeller |
Kategori | Sammensetting |
Serie | Temperaturkoeffisient ±200ppm/°C |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Motstand | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Toleranse | Størrelse/dimensjon 0,094" dia x 0,236" L (2,40mm x 6,00mm) |