RNV14FAL10M0
DigiKeys produktnummer
RNV14FAL10M0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RNV14FAL10M0TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
RNV14FAL10M0
Beskrivelse
RES 10M OHM 1% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Høy spenning, Fuktighetsbestandig, Pulsmotstand, Sikkerhet Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNV14FAL10M0 Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Flammehemmende belegg, Høy spenning, Fuktighetsbestandig, Pulsmotstand, Sikkerhet
Serie
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Motstand
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,236" L (2,40mm x 6,00mm)