RNCP1206FTD3K01
DigiKeys produktnummer
RNCP1206FTD3K01TR-ND - Tape og spole (TR)
RNCP1206FTD3K01CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RNCP1206FTD3K01DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RNCP1206FTD3K01
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/2W 1206
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Svovelbestandig Tynn film
EDA-/CAD-modeller
RNCP1206FTD3K01 Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Motstand
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,122" L x 0,059" B (3,10mm x 1,50mm)
Effekt (watt)
Høyde - sittende (maks)
0,025" (0,65mm)