RNCF1206TKW10K0
DigiKeys produktnummer
738-RNCF1206TKW10K0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RNCF1206TKW10K0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RNCF1206TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RNCF1206TKW10K0
Beskrivelse
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tynn film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNCF1206TKW10K0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)