RNCF0805TKW4K99
DigiKeys produktnummer
738-RNCF0805TKW4K99TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RNCF0805TKW4K99CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RNCF0805TKW4K99DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RNCF0805TKW4K99
Beskrivelse
RES 4.99K OHM 0.01% 1/8W 0805
Detaljert beskrivelse
4.99 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tynn film
EDA-/CAD-modeller
RNCF0805TKW4K99 Modeller
Temperaturkoeffisient
±2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)