RNCF0603TKW100R
DigiKeys produktnummer
738-RNCF0603TKW100RTR-ND - Tape og spole (TR)
738-RNCF0603TKW100RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RNCF0603TKW100RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RNCF0603TKW100R
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 0.01% 1/10W 0603
Detaljert beskrivelse
100 Ohms ±0,01% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tynn film
EDA-/CAD-modeller
RNCF0603TKW100R Modeller
Temperaturkoeffisient
±2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)