RNCF0603DTE499K
DigiKeys produktnummer
738-RNCF0603DTE499KTR-ND - Tape og spole (TR)
738-RNCF0603DTE499KCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RNCF0603DTE499KDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RNCF0603DTE499K
Beskrivelse
RES SMD 499K OHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
499 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tynn film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNCF0603DTE499K Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)