RMCF1206JT120R
DigiKeys produktnummer
RMCF1206JT120RTR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF1206JT120RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF1206JT120RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF1206JT120R
Beskrivelse
RES 120 OHM 5% 1/4W 1206
Detaljert beskrivelse
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF1206JT120R Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)