RMCF1206JT10K0
DigiKeys produktnummer
RMCF1206JT10K0TR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF1206JT10K0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF1206JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF1206JT10K0
Beskrivelse
RES 10K OHM 5% 1/4W 1206
Detaljert beskrivelse
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF1206JT10K0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)