RMCF0805JT10R0
DigiKeys produktnummer
RMCF0805JT10R0TR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF0805JT10R0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF0805JT10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0805JT10R0
Beskrivelse
RES 10 OHM 5% 1/8W 0805
Detaljert beskrivelse
10 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF0805JT10R0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)