RMCF0603JT470R
DigiKeys produktnummer
RMCF0603JT470RTR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF0603JT470RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF0603JT470RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0603JT470R
Beskrivelse
RES 470 OHM 5% 1/10W 0603
Detaljert beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF0603JT470R Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)