RMCF0603FT750R
DigiKeys produktnummer
RMCF0603FT750RTR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF0603FT750RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF0603FT750RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0603FT750R
Beskrivelse
RES 750 OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RMCF0603FT750R Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)