RMCF0402FT806R
DigiKeys produktnummer
RMCF0402FT806RTR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF0402FT806RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF0402FT806RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0402FT806R
Beskrivelse
RES 806 OHM 1% 1/16W 0402
Detaljert beskrivelse
806 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Brikkemotstand 0402 (1005 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF0402FT806R Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,016" (0,40mm)