RMCF0201FT4K75
DigiKeys produktnummer
738-RMCF0201FT4K75TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RMCF0201FT4K75CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RMCF0201FT4K75DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0201FT4K75
Beskrivelse
RES 4.75K OHM 1% 1/20W 0201
Detaljert beskrivelse
4.75 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Brikkemotstand 0201 (0603 metrisk) Tykk film
EDA-/CAD-modeller
RMCF0201FT4K75 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Kapsling
0201 (0603 metrisk)
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,011" (0,28mm)