RMCF0201FT1K50
DigiKeys produktnummer
RMCF0201FT1K50TR-ND - Tape og spole (TR)
RMCF0201FT1K50CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RMCF0201FT1K50DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RMCF0201FT1K50
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1% 1/20W 0201
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.5 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Brikkemotstand 0201 (0603 metrisk) Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RMCF0201FT1K50 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Kapsling
0201 (0603 metrisk)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,011" (0,28mm)