RGC0603DTC30K1 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
30.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RGC0603DTC30K1
DigiKeys produktnummer
738-RGC0603DTC30K1TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RGC0603DTC30K1
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
RGC0603DTC30K1 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)