RC14KT100K er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 5 311
Datablad
100 kOhms ±10% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Induksjonsfri, Pulsmotstand Karbonsammensetning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RC14KT100K
DigiKeys produktnummer
738-RC14KT100KTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RC14KT100K
Beskrivelse
RES 100K OHM 10% 1/4W AXIAL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RC14KT100K Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Induksjonsfri, Pulsmotstand
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
Delestatus
Utdatert
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)