RAVF104DFT33R0
DigiKeys produktnummer
738-RAVF104DFT33R0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-RAVF104DFT33R0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-RAVF104DFT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RAVF104DFT33R0
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 Ohm ±1% 62,5mW Kraft per element Isolert 4 Motstandsnettverk matriser ±200ppm/°C 0804, konveks, lang terminalbolt
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RAVF104DFT33R0 Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Produsent
Stackpole Electronics Inc
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q200
Kretstype
Isolert
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand (Ohm)
33
Kapsling
0804, konveks, lang terminalbolt
Toleranse
±1%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Antall motstandere
4
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)