HCSK2725FT3L00
DigiKeys produktnummer
738-HCSK2725FT3L00TR-ND - Tape og spole (TR)
738-HCSK2725FT3L00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-HCSK2725FT3L00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCSK2725FT3L00
Beskrivelse
RES 0.003 OHM 1% 3W 2725
Detaljert beskrivelse
3 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand Ikke standard Strømavsøking, Fuktighetsbestandig Metallelement
EDA-/CAD-modeller
HCSK2725FT3L00 Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimensjon
0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,120" (3,05mm)