HCSK2725FT1L00 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCSK2725FT1L00 |
Beskrivelse | RES 0.001 OHM 1% 5W 2725 |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1 mOhms ±1% 5W Brikkemotstand Ikke standard Strømavsøking, Fuktighetsbestandig Metallelement |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | HCSK2725FT1L00 Modeller |
Kategori | Funksjoner Strømavsøking, Fuktighetsbestandig |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling Ikke standard |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,120" (3,05mm) |