HCSK2725FT1L00
DigiKeys produktnummer
HCSK2725FT1L00TR-ND - Tape og spole (TR)
HCSK2725FT1L00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
HCSK2725FT1L00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCSK2725FT1L00
Beskrivelse
RES 0.001 OHM 1% 5W 2725
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 mOhms ±1% 5W Brikkemotstand Ikke standard Strømavsøking, Fuktighetsbestandig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCSK2725FT1L00 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking, Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
Ikke standard
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,120" (3,05mm)