HCSK1216FTL300
DigiKeys produktnummer
738-HCSK1216FTL300TR-ND - Tape og spole (TR)
738-HCSK1216FTL300CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-HCSK1216FTL300DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCSK1216FTL300
Beskrivelse
RES SHUNT, 1216, 0.0003 OHM, 1%,
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
300 µOhms ±1% 5W Brikkemotstand Remse, C bøy Strømavsøking, Fuktighetsbestandig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCSK1216FTL300 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking, Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
Remse, C bøy
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,150" L x 0,118" B (3,81mm x 3,00mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,077" (1,95mm)