HCSK1216FTL300 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCSK1216FTL300 |
Beskrivelse | RES SHUNT, 1216, 0.0003 OHM, 1%, |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 300 µOhms ±1% 5W Brikkemotstand Remse, C bøy Strømavsøking, Fuktighetsbestandig Metallelement |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | HCSK1216FTL300 Modeller |
Kategori | Funksjoner Strømavsøking, Fuktighetsbestandig |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling Remse, C bøy |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,150" L x 0,118" B (3,81mm x 3,00mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,077" (1,95mm) |