HCS1206FTL300
DigiKeys produktnummer
HCS1206FTL300TR-ND - Tape og spole (TR)
HCS1206FTL300CT-ND - Båndavsnitt (CT)
HCS1206FTL300DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCS1206FTL300
Beskrivelse
RES 0.0003 OHM 1% 2W 1206
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.3 mOhms ±1% 2W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCS1206FTL300 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,053" (1,35mm)