CSSK3637FTL750
DigiKeys produktnummer
738-CSSK3637FTL750TR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSSK3637FTL750CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSSK3637FTL750DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSSK3637FTL750
Beskrivelse
RES SHUNT, 3637, 0.00075 OHM, 1%
Detaljert beskrivelse
750 µOhms ±1% 3W Brikkemotstand Ikke standard Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Metallelement
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Serie
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimensjon
0,360" L x 0,378" B (9,14mm x 9,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,039" (0,98mm)