CSSK3637FT5L00
DigiKeys produktnummer
738-CSSK3637FT5L00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSSK3637FT5L00
Beskrivelse
RES 0.005 OHM 1% 3W 3637
Detaljert beskrivelse
5 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand Ikke standard Strømavsøking Metallelement
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Bulk
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,360" L x 0,378" B (9,14mm x 9,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,039" (0,98mm)