CSSK3637FT2L00
DigiKeys produktnummer
738-CSSK3637FT2L00TR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSSK3637FT2L00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSSK3637FT2L00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSSK3637FT2L00
Beskrivelse
RES 0.002 OHM 1% 3W 3637
Detaljert beskrivelse
2 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand Ikke standard Strømavsøking Metallelement
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,360" L x 0,378" B (9,14mm x 9,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,039" (0,98mm)