CSRT2512FT51L0-UP
DigiKeys produktnummer
738-CSRT2512FT51L0-UPTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRT2512FT51L0-UP
Beskrivelse
RES 0.051 OHM 1% 3.5W 2512
Detaljert beskrivelse
51 mOhms ±1% 3,5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tynn film
EDA-/CAD-modeller
CSRT2512FT51L0-UP Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)