CSRT2512FT4R30-UP
DigiKeys produktnummer
738-CSRT2512FT4R30-UPTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRT2512FT4R30-UP
Beskrivelse
RES 4.3 OHM 1% 3.5W 2512
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.3 Ohms ±1% 3,5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tynn film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSRT2512FT4R30-UP Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)