CSRT2512FT1R00-UP
DigiKeys produktnummer
738-CSRT2512FT1R00-UPTR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSRT2512FT1R00-UPCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSRT2512FT1R00-UPDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRT2512FT1R00-UP
Beskrivelse
RES 1 OHM 1% 3.5W 2512
Detaljert beskrivelse
1 Ohms ±1% 3,5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tynn film
EDA-/CAD-modeller
CSRT2512FT1R00-UP Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)