CSRT2512FT10R0-UP | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSRT2512FT10R0-UP |
Beskrivelse | RES 10 OHM 1% 3.5W 2512 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 Ohms ±1% 3,5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tynn film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSRT2512FT10R0-UP Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2512 (6332 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,033" (0,85mm) |